Norīkoti papildu vilcieni “Prāta vētras” koncerta Liepājā apmeklētājiem

AS “Pasažieru vilciens” grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” koncerta Liepājā apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar diviem reisiem – vienu no Rīgas uz Liepāju, otru uzreiz naktī pēc koncerta atpakaļ. Sestdien, 22. jūlijā, plkst. 13.49  no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas aties vilciens uz Liepāju. Svētdien, 23. jūlijā, plkst. 1.15 no Liepājas vilciens izbrauks uz Rīgu. Galastacijā tas pienāks plkst. 4.28.

"Gads bez kalendāra" koncerttūri “Prāta Vētra” uzsāka jau pērn ar koncertiem Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī un Rīgā. Liepājā koncerts notiks stadionā “Daugava”, kas atrodas aptuveni 40 minūšu gājienā no dzelzceļa stacijas.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šiem reisiem ar 10% atlaidi.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2022. gadā uzņēmums pārvadāja 15,7 miljonus pasažieru, 98,8 % reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu