No septembra izmaiņas skolēnu ērtībām reģionālo autobusu maršrutos Saldus un Kuldīgas novados, viens reiss pieskaņots vilcienam

1. septembrī stāsies spēkā izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Saldus un Kuldīgas novados, lai nodrošinātu skolēnu ērtāku nokļūšanu no rītiem uz mācību iestādēm, un viens reiss pieskaņots vilciena atiešanas laikam Saldus stacijā.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6739 Saldus–Šķēde–Zutēni autobuss reisā plkst. 07.04 no Upeniekiem turpmāk apstāsies arī pieturā Druvas skola, savukārt reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6747 Saldus–Striķi autobuss rīta reisā plkst. 08.15 no Striķiem apstāsies arī pieturā 2. vidusskola.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6742 Saldus–Pampāļi pēcpusdienas reisā plkst. 15.00 no Saldus autoostas autobusi turpmāk apstāsies arī pieturās Pamatskola un 2.vidusskola. Šajā maršrutā uz eksperimenta laiku (četriem mēnešiem) būs arī viens jauns reiss - plkst. 15.00 autobuss izbrauks no Saldus autoostas.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 6316 Kuldīga–Skrunda uz eksperimenta laiku (četriem mēnešiem) pasažieru mobilitātes nodrošināšanai būs izmaiņas pēcpusdienas reisā – no Skrundas autoostai tas tiks uzsākts piecas minūtes ātrāk, plkst. 15.40, un autobuss brauks līdz pieturai Ieras (iepriekš - līdz Raņķiem). Atbilstoši no pieturas Ieras autobuss atpakaļceļā izbrauks plkst. 16.08.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 7401 Rīga–Saldus–Kuldīga rīta reisā plkst. 06.20 no Kuldīgas pasažieri turpmāk varēs iekāpt un izkāpt pieturā Batari.

Reģionālo autobusu maršruta nr. 6747 Saldus–Striķi visos reisos pasažieri varēs izmantot pieturas Veides kapi un Melnais dīķis. Maršrutā rīta reiss no Saldus autoostas turpmāk būs piecas minūtes agrāk - plkst. 07.50.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 6771 Druva–Draudzība autobuss agrajā rīta reisā izbrauks no Draudzības desmit minūtes agrāk – plkst. 05.50 (līdz šim - plkst. 06.00). Tādējādi apkaimes iedzīvotāji varēs laicīgi nokļūt Saldus stacijā, lai pārsētos uz vilcienu un dotos galvaspilsētas virzienā.

Reģionālo autobusu maršrutā nr. 5213 Kuldīga–Vārdupe–Vilgāle rīta reiss no Kuldīgas autoostas būs desmit minūtes vēlāk - plkst. 08.10.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu un novadu pašvaldībām.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu