No oktobra vēl vairāk maršrutos ir iespējams norēķināties ar bankas karti

Lai uzlabotu ērtības pasažieriem un samazinātu skaidrās naudas apriti, no 2018. gada 1. oktobra ir papildināts maršrutu skaits, kuros ir jānodrošina iespēja iegādāties brauciena biļeti, maksājot ar bankas norēķinu karti. Tagad to ir iespēja izdarīt arī maršrutos virzienā uz Jūrmalu.

Šobrīd bezskaidras naudas norēķini ir ieviesti arī maršrutā Nr.7000 Sloka–Bebrbeķu kapi (kursē no 1. aprīļa līdz 30. novembrim), Nr.7018 Rīga–Spuņupe–Jaunķemeri, Nr.7020 Rīga–Jaunķemeri, Nr.7023 Rīga–Sloka, Nr.7393 Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi un Nr.7959 Rīga–Kalnciems. Kopumā autobusos ar karti var norēķināties aptuveni 350 reģionālajos maršrutos. Iegādāties biļeti autobusā, maksājot ar norēķinu karti, var visos AS CATA, SIA VTU Valmiera, SIA Ogres autobuss, SIA Norma-A un SIA Jelgavas autobusu parks apkalpotajos maršrutos, kā arī atsevišķos, AS Nordeka, AS Liepājas autobusu parks un AS Rīgas Taksometru parks maršrutos. Plānots, ka līdz gada beigām bezskaidras naudas norēķinus autobusos ieviesīs vēl citi pārvadātāji.

Ja kādu iemeslu dēļ pārvadātāji nav varējuši nodrošināt pasažieriem iespēju maksāt ar bankas karti, aicinām vērsties pie attiecīgā pārvadātāja vai mums, Autotransporta direkcijas, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621 un norādot radušos problēmu, brauciena datumu, maršrutu un reisu.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129

Ieteikt šo rakstu