No novembra izmaiņas trīs reģionālo autobusu maršrutos Dienvidkurzemes novadā

No šī gada 1. novembra Dienvidkurzemes novada un Liepājas valstspilsētas pasažieriem reģionālo autobusu maršrutos Aizpute–Cīrava, Liepāja–Jūrmalciems un Liepāja–Ziemupe jārēķinās ar izmaiņām reisu un kustības grafikā iekļauto pieturu sarakstos.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5349 AizputeCīrava slēgti reisi plkst. 12.00 no Aizputes un plkst. 12.20 no Cīravas, kas līdz šim bija pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās. Autobuss rīta reisā, kas plkst. 07.10 ir no Aizputes, turpmāk brauks līdz pieturai Dzērves skola. Savukārt atpakaļ autobuss darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) no pieturas Dzērves skola izbrauks plkst. 07.40, galapunktā Aizputē iebraucot plkst. 08.05.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6901 Liepāja–Jūrmalciems autobuss pirmdienās vairs nekursēs plkst. 08.50 un plkst. 13.50 no Liepājas, kā arī plkst. 09.35 un plkst. 14.35 no Jūrmalciema.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6908 Liepāja–Ziemupe svētdienās autobuss nekursēs plkst. 15.20 no Liepājas un plkst. 16.45 no Ziemupes.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos AS “Liepājas autobusu parks”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu.

Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz Sabiedriskā transporta padomes doto uzdevumu ATD sadarbībā ar plānošanas reģioniem veikt nerentablo maršrutu, reisu detalizētu lietderības novērtējumu. Tika izvērtēti reisi, kuru rentabilitātes rādītāji (ieņēmumu segums pār izmaksām) ir 10% vai zemāks (atbilstoši 2022. gada rādītājiem), kā arī tas, vai maršruta reisi ir vienīgie savienojumā ar apdzīvotu vietu, vai konkrētais reiss ir tehniskais reiss pieprasītākam / citam reisam u.c.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu