No 4.aprīļa tiks veikti grozījumi sešos AS CATA apkalpotajos maršrutos

Pielāgojot maršrutus skolēnu vajadzībām un uzlabojot pasažieru ērtības, no 2016.gada 4.aprīļa stājas spēkā grozījumi sešos AS CATA apkalpotajos maršrutos. Izmaiņas tiks veiktas maršrutā Nr.6876 Sigulda–Allaži–Mālpils, Nr.5623 Sigulda–Allaži–Plānupe–Sigulda, Nr.5624 Allažmuiža–Stīveri, Nr.3111 Sigulda–Ķipari, Nr.6269 Saulkrasti–Pabaži un Nr.6642 Sigulda–Saulkrasti.

Pielāgojot maršrutu Nr.6876 Sigulda–Allaži–Mālpils skolēnu vajadzībām, tiks atklāti divi jauni rīta reisi. Turpmāk autobuss minētajā maršrutā no Siguldas autoostas izbrauks plkst.7.10, bet no Mālpils – plkst.8.00. Minētie reisi tiks izpildīti no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu mācību laikā. Savukārt pēcpusdienas reisiem tiek mainīti izpildes laiki – maršruta Sigulda–Allaži–Mālpils autobuss no Siguldas autoostas un Mālpils turpmāk izbrauks piecas minūtes vēlāk – attiecīgi plkst.15.20 un plkst.16.15.

Ņemot vērā, ka maršruta Nr.5623 Sigulda–Allaži–Plānupe–Sigulda autobuss, kas no Siguldas autoostas izbrauc plkst.7.10, turpmāk pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās, turpmāk skolēni līdz mācību iestādei tiks nogādāti, braucot maršrutā Nr.6876 Sigulda–Allaži–Mālpils, kuram tiks atklāti divi papildu reisi.

Sakarā ar skolēnu dzīvesvietas maiņu maršruta Nr.5624 Allažmuiža–Stīveri autobuss, kas no Allažmuižas izbrauc plkst.15.00, no 4.aprīļa vairs nepieturēs pieturvietā Plānupe, līdz ar to gaidāmas izmaiņas autobusa kursēšanas grafikā nākamajās pieturvietās.

No 4.aprīļa par 10 minūtēm tiks samazināts maršrutā Nr.6642 Sigulda–Saulkrasti ceļā pavadītais, jo attiecīgā ceļa atsevišķos posmos tika veikti remontdarbi, kā rezultātā ir uzlabojušies braukšanas apstākļi.

Lai nodrošinātu pasažieriem iespēju pagūt uz autobusu, kas no Siguldas autoostas brauc uz Rīgu, tiks veikti grozījumi maršrutā Nr.3111 Sigulda–Ķipari. Minētā maršruta autobuss no Ķipariem turpmāk izbrauks plkst.9.30. Savukārt, lai pasažieri, kuri no Rīgas līdz Saulkrastu stacijai brauc ar vilcienu, varētu nokļūt mājās Pabažos, maršruta Nr.6269 Saulkrasti–Pabaži autobuss no Saulkrastiem izbrauks plkt.17.35, bet no Pabažiem atpakaļ uz Saulkrastiem – plkst.18.05.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu