No 2.maija tiks veikti grozījumi divos maršrutos Kuldīgas novadā

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta pieejamību, no 2016.gada 2.maija tiks veiktas izmaiņas SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotajā maršrutā Nr.5211 Kuldīga–Vilgāle un Nr.5649 Kuldīga–Snēpeles skola.

Turpmāk maršruta Nr.5211 Kuldīga–Vilgāle autobuss no Vilgāles izbrauks 15 minūtes agrāk – plkst.6.45. Savukārt maršruta Nr.5649 Kuldīga–Snēpeles skola autobuss no Kuldīgas autoostas izbrauks 10 minūtes agrāk – plkst.7.05, savukārt no Snēpeles skolas virzienā uz Kuldīgu tas izbrauks piecas minūtes agrāk – plkst.7.35. Visi minētie reisi tiek izpildīti no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 1.septembra līdz 30.jūnijam.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

 


Ieteikt šo rakstu