No 28. marta veiktas būtiskas izmaiņas vilcienu kustības grafikā, Rīgas Centrālajā stacijā mainīti vilcienu atiešanas un pienākšanas ceļi

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūves laikā no š.g. 28. marta slēgti vairāki sliežu ceļi, tādēļ pasažieriem jārēķinās gan ar ievērojamām izmaiņām visu maršrutu vilcienu kustības sarakstos, gan ar to, ka lielai daļai vilcienu mainīti to atiešanas un pienākšanas ceļi Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā.

Aicinām pasažierus īpaši rūpīgi iepazīties ar jauno vilcienu kustības grafiku, jo izmaiņas ir skārušas lielāko daļu vilcienu reisu. Tomēr vilcienu kustības intensitāte un pārvadājumu apjoms nav būtiski ietekmēts.

Saistībā ar trīs pasažieru kustībai izmantoto sliežu ceļu slēgšanu Rīgas Centrālajā stacijā pasažieriem jāņem vērā arī tas, ka lielai daļai reisu mainīti vilcienu atiešanas ceļi. No 28. marta vilcieni Tukuma virzienā aties no 3. ceļa, bet Skultes virzienā vilcieni - no 1., 10., 11. vai 12. ceļa. Vilcieni uz Aizkraukli aties no 4. ceļa, bet pasažierus, kuri dodas uz Krustpili, Daugavpili, Krāslavu, Zilupi vai Madonu, vilciens gaidīs pie 10., 11. vai 12. ceļa. Jelgavas virzienā vilcieni turpmāk aties no 1. vai 5. ceļa, bet Siguldas, Valmieras un Valgas virziena vilcieni – no 10., 11. vai 12. ceļa.

Lūdzam pasažierus, dodoties uz vilcienu, stacijā izvietotajos informācijas tablo pirms brauciena pārliecināties, no kura ceļa aties konkrētais vilciens. Ikvienā reisā var būt operatīvas izmaiņas laikapstākļu, negadījumu, vilcienu sastāvu vai infrastruktūras bojājumu kā arī citu iemeslu dēļ, tādēļ pasažieri ir lūgti sekot līdzi iespējamajām ārkārtas izmaiņām.

Pasažieru vilciena mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienu uz priekšu, jau ietver kustības grafika izmaiņas. Ar vilcienu pamatsarakstu, kas stāsies spēkā 28. martā, iespējams iepazīties šeit.

 

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. Eirobarometrs 2018. gada iedzīvotāju aptauja liecina, ka Pasažieru vilciens precizitāte un uzticamība ir augstākā Eiropā.

 

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Tālr: 29467009

Ieteikt šo rakstu