No 25. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Limbaži–Stiene–Saulkrasti, Limbaži–Liepupe–Saulkrasti un Limbaži–Ozolmuiža

Pasažieru ērtībām no 2022. gada 25. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5456 Limbaži–Stiene–Saulkrasti, Nr.5457 Limbaži–Liepupe–Saulkrasti un Nr.6643 Limbaži–Ozolmuiža. Tiks mainīts reisu izpildes laiks, kā arī atsevišķos reisos tiks slēgta pietura Mārstagi un iekļauta jauna pietura – Rudzīši. 

Ņemot vērā, ka pēc autoceļa Limbaži–Stiene–Saulkrasti rekonstrukcijas braukšanas apstākļi ir uzlabojušies, visos maršruta Nr.5456 Limbaži–Stiene–Saulkrasti reisos tiks samazināts to izpildes laiks par piecām minūtēm (autobusu izbraukšanas laiks paliks nemainīgs, bet galapunktā tas pienāks piecas minūtes ātrāk). Vienlaikus pēc autoceļa P53 Duči–Limbaži rekonstrukcijas tika likvidēta pietura Mārstagi un tās vietā izveidota jauna pietura – Rudzīši. Tādējādi visi autobusi apstāsies pieturā Rudzīši un vairs neapstāsies pieturā Mārstagi. Tāpat pieturā Rudzīši apstāsies maršruta Nr.5457 Limbaži–Liepupe–Saulkrasti autobuss, kas no Limbažu autoostas darbadienās izbrauc plkst.7.50 (un neapstāsies vairs pieturā Mārstagi).

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumiem, maršruta Nr.6643 Limbaži–Ozolmuiža reiss Limbažu autoostā darbadienās tiks uzsākts plkst.7.05 un pieturā Ozolmuiža – plkst.17.00 (līdz šim tika uzsākts attiecīgi plkst.7.10 un 16.45).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu