No 21.decembra tiks mainīts divu SIA Aizkraukles ATU apkalpoto maršrutu autobusu kursēšanas grafiks

Atsaucoties Bebru pagasta iedzīvotāju lūgumam, no 2015.gada 21.decembra SIA Aizkraukles autotransporta uzņēmums apkalpoto divu maršrutu reisi tiks pielāgoti vilciena Zilupe–Rīga izpildes laikiem. Izmaiņas skars maršrutu Aizkraukle–Bebri un Kokneses vidusskola–Kokneses dzelzceļa stacija–Bebri.

13.decembrī stājās spēkā izmaiņas vilciena Zilupe–Rīga kursēšanas grafikā, tādēļ no 21.decembra divu maršrutu autobusu izbraukšanas laiki tiks mainīti, pielāgojot tos vilciena braukšanas laikiem. Lai pasažieri pagūtu uz minēto vilcienu, maršruta Nr.6103 Aizkraukle–Bebri autobuss no Aizkraukles autoostas turpmāk izbrauks 20 minūtes agrāk – plkst.5.40, bet maršruta nr.6146 Kokneses vidusskola–Kokneses dzelzceļa stacija–Bebri autobuss no Vecbebriem uz Koknesi izbrauks 25 minūtes agrāk – plkst.6.10. Autobusi minētajos maršrutos kursē no pirmdienas līdz piektdienai.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu