No 21.aprīļa tiks veikti grozījumi četros AS Nordeka apkalpotajos maršrutos

Ņemot vērā pasažieru un autobusu vadītāju ierosinājumus, no 2016.gada 21.aprīļa spēkā stāsies izmaiņas četros AS Nordeka apkalpotajos starppilsētu maršrutos – Nr.7270 Rīga–Saldus, Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava, Nr.7410 Rīga–Kuldīga un Nr.7983 Rīga–Daugavpils.

Maršruta Nr.7270 Rīga–Saldus autobusam, kas no Saldus autoostas izbrauc plkst.15.50, tiks mainīts reisa izpildes laiks, līdz ar to var mainīties autobusa apstāšanās laiki pieturvietās, kas atrodas maršruta posmā no Brocēniem līdz galapunktam Rīgā. Tāpat reisu izpildes laiks tiks izmainīts arī maršruta Nr.7983 Rīga–Daugavpils autobusam, kas no Daugavpils izbrauc plkst.9.50; mainīsies autobusa apstāšanās laiki pieturvietās, kas atrodas posmā no Aizkraukles līdz Rīgai.

Uzlabojoties ceļa segumam ceļa posmā Viļaka–Baltinava, tiks samazināts maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava reisu izpildes laiks, līdz ar to autobuss, kas no Rīgas izbrauc plkst.16.45, Baltinavā būs 12 minūtes ātrāk. Samazinoties reisa izpildes laikam, tiks mainīti autobusa apstāšanās laiki pieturvietās, kas atrodas ceļa posmā Viļaka–Baltinava. Tāpat minētā maršruta autobuss turpmāk no Baltinavas izbrauks 15 minūtes vēlāk – plkst.1.25. Maršruta Rīga–Viļaka–Baltinava pieturvieta Medņeva no 21.aprīļa sauksies Semenova.

Sakarā ar to, ka maršruta Nr.7410 Rīga–Kuldīga autobusa pasažieru uzņemšanai plānotais stāvēšanas laiks Kuldīgas autoostā turpmāk būt 10 minūtes, tas no Priedaines un Virkas izbrauks piecas minūtes agrāk – attiecīgi plkst.5.05 un 7.05.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus sekot līdzi izmaiņām mājaslapā www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju AS Nordeka, zvanot pa tālruni 80000115 vai rakstot uz e-pastu nordeka@nordeka.lv.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu