No 20.janvāra maršruta Jelgava–Eleja un Jelgava–Lielplatone–Eleja autobuss kursēs arī nedēļas nogalēs

Lai Jelgavas novada Elejas pagasta iedzīvotāji varētu nokļūt darbavietā vai ārstniecības iestādēs Jelgavā un Rīgā, no 2016.gada 20.janvāra maršruta Jelgava–Eleja un Jelgava–Lielplatone–Eleja autobuss pasažieru pārvadājumus nodrošinās arī sestdienās un svētdienās.

Turpmāk maršruta Nr.6524 Jelgava–Eleja autobuss katru sestdienu un svētdienu no Meitenes stacijas virzienā uz Jelgavu izbrauks plkst.6.13. Savukārt maršruta Nr.6526 Jelgava–Lielplatone–Eleja autobuss nedēļas nogalēs no Jelgavas autoostas virzienā uz Eleju izbrauks plkst.5.25.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu