No 1.septembra tiks veiktas izmaiņas divos AS Talsu autotransports apkalpotajos maršrutos

Atsaucoties Talsu un Pastendes iedzīvotāju priekšlikumiem, no 2016.gada 1.septembra tiks veiktas izmaiņas divos AS Talsu autotransports apkalpotajos maršrutos – Nr.6438 Talsi–Valdemārpils–Dundaga un Nr.3200 Talsu autoosta–Pastende –Poliklīnika–Zvirgzdi–Talsu autoosta. Aicinām pasažierus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju.

Lai nodrošinātu Talsu novada iedzīvotājiem iespēju ērti pārsēsties maršruta Nr.7948 Ventspils–Talsi–Rīga autobusā, lai dotos uz Rīgu, no 1.septembra tam tiks pieskaņots maršruta Nr.6438 Talsi–Valdemārpils–Dundaga vakara reiss. Turpmāk autobusa, kas no Talsu autoostas izbrauc plkst.19.55, reisam tiks mainīti izpildes laiki starp vairākām pieturvietām, kā rezultātā Dundagā tas būs plkst.20.34 (līdz šim bija plkst.20.40), līdz ar to arī no Dundagas virzienā uz Talsiem tas izbrauks plkst.20.34.

Lai skolēni un pirmsskolas vecuma bērni varētu savlaicīgi nokļūt izglītības iestādēs un lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju no Poliklīnikas nokļūt Talsu pilsētas centrā un Pastendē, tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.3200 Talsu autoosta–Pastende–Poliklīnika–Zvirgzdi–Talsu autoosta. Turpmāk rīta reisu autobuss no Talsu autoostas izbrauks 10 minūtes agrāk – attiecīgi plkst.6.50 un 7.50. Tāpat minētajā maršrutā tiks atklāts jauns reiss, autobusam no pirmdienas līdz piektdienai no Talsiem izbraucot arī plkst.10.50. Savukārt autobuss, kas plkst.15.00 no Talsu autoostas izbrauca no pirmdienas līdz sestdienai, turpmāk pasažieru pārvadājumus nodrošinās tikai sestdienās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu