No 1.septembra divi SIA VTU Valmiera apkalpotie maršruti tiks pielāgoti skolēnu vajadzībām

Lai novērstu pašvaldību organizēto skolēnu pārvadājumu un sabiedriskā transporta maršrutu dublēšanos, jaunajā mācību gadā, sākot ar 2016.gada 1.septembri, daļa Beverīnas novada skolēnu līdz mācību iestādei tiks nogādāti ar sabiedrisko transportu. Tādējādi maršrutā Nr.6597 Smiltene–Strenči–Ēvele–Smiltene un Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene tiks atklāti jauni reisi un veiktas izmaiņas esošajos reisos.

Lai nodrošinātu iespēju skolēniem nokļūt mācību iestādē un pēc tam – atpakaļ uz mājām, no 1.septembra tiks veiktas izmaiņas SIA VTU Valmiera apkalpotajā maršrutā Nr.6597 Smiltene–Strenči–Ēvele–Smiltene un Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene, atklājot jaunus reisus un pielāgojot esošos reisus skolēnu vajadzībām. Aicinām sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju, rakstot uz e-pasta adresi info@vtu-valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64222021.

2016.gadā kopumā veiktas izmaiņas 35 maršrutos, pieskaņojot reisu izpildes laikus mācību iestādēm. Savukārt 2015.gadā tās tika veiktas 45 esošajos maršrutos, kā arī izveidoti septiņi jauni maršruti, kas pielāgoti skolēnu vajadzībām. Šobrīd reģionālajā maršrutu tīklā ir ap 240 maršrutu, kuru reisi paredzēti skolēnu nogādāšanai mācību iestādē un atpakaļ mājās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu