No 1.novembra tiks veiktas izmaiņas četros AS Rēzeknes autobusu parks apkalpotajos maršrutos

Uzlabojot maršrutu tīklu, no 2016.gada 1.novembra spēkā stāsies izmaiņas AS Rēzeknes autobusu parks apkalpotajos maršrutos. Maršrutā Nr.6544 Rēzekne–Mežāre–Lidosta pasažieru pārvadājumi vairs netiks veikti, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs nodrošināti sabiedriskā transporta pakalpojumi, jo atsevišķi maršruta Nr.6566 Rēzekne–Strūžāni reisi tiks novirzīti caur Mežāri un Lidostu. Maršrutā Nr.6549 Rēzekne–Stoļerova–Asāni–Kaunata veiktās izmaiņas saistītas ar reisu izpildi svētku dienās. Savukārt maršruta Nr.5130 Rēzekne–Malta–Patmalnieki tiks pārdēvēts par maršrutu Rēzekne–Malta–Puša.

Ņemot vērā zemo pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršrutā Nr.6544 Rēzekne–Mežāre–Lidosta un to, ka paralēli šim maršrutam līdz pieturvietai Zeltiņi kursē maršruta Nr.6566 Rēzekne–Strūžāni autobuss, pasažieru pārvadājumi maršrutā Rēzekne–Mežāre–Lidosta vairs netiks nodrošināti. Tomēr, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju tikt līdz pieturvietām, kas izvietotas attiecīgā maršruta posmos, Sabiedriskā transporta padome lēma vairākus maršruta Rēzekne–Strūžāni reisus novirzīt caur Mežāri un Lidostu.

Maršruta Nr.6549 Rēzekne-Stoļerova-Asāni-Kaunata autobuss, kas no Rēzeknes autoostas izbrauc plkst.6.45 un 14.45, bet no Kaunatas – plkst.15.40, kursēs katru dienu, tostarp arī svētku dienās. 

Autotransporta direkcija aicina pasažieru sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju, rakstot uz e-pasta adresi as_rap@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 64624137.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu