No 1.novembra gaidāmas izmaiņas vairākos SIA Ogres autobuss apkalpotajos maršrutos

Pielāgojot sabiedriskā transporta kursēšanas laikus skolēnu vajadzībām un vilcienu kustības sarakstam, no 2015.gada 1.novembra spēkā stāsies izmaiņas divos SIA Ogres autobuss apkalpotajos maršrutos. Izmaiņas paredzētas maršrutā Stadions–Lašupes un Jaunogre–Ogres stacija–DS Ogre.

No 1.novembra tiks atklāti četri jauni reģionālā vietējā maršruta Stadions–Lašupes reisi, mainīti vairāki esošo reisu atiešanas laiki un slēgti divi maršruta Jaunogre–Ogres stacija–DS Ogre vēlie reisi. Izmaiņas minētajos maršrutos veiktas, lai skolēni varētu nokļūt Jaunogres vidusskolā līdz ar mācību stundu sākšanos un lai pasažieri varētu pagūt uz vilcienu, kas kursē, piemēram, maršrutā Ogre–Rīga, un, atgriežoties ar vilcienu Ogrē, tikt atpakaļ uz mājām.

Lai noskaidrotu precīzas maršrutu un reisu izpildes laiku, dienu un kustības sarakstu izmaiņas, aicinām sazināties ar SIA Ogres autobuss, zvanot pa tālruni 65024492.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu