No 1.novembra gaidāmas izmaiņas vairākos SIA Ceļavējš apkalpotajos maršrutos

Lai uzlabotu pasažieru ērtības un lai samazinātu sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanas rezultātā radušos zaudējumus, no 2015.gada 1.novembra spēkā stāsies izmaiņas piecos SIA Ceļavējš apkalpotajos maršrutos. Plānotās izmaiņas gaidāmas maršrutā Murmastiene–Stirniene, Murmastiene–Madona, Murmastiene–Silagals–Madona, Stirniene–Varakļāni–Madona, Murmastiene–Mežastrodi–Varakļāni–Stirniene.

Uzlabojot SIA Ceļavējš apkalpoto maršrutu rentabilitāti, kopumā ir veiktas izmaiņas piecos maršrutos, paredzot, ka turpmāk SIA Ceļavējš sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošinās astoņos maršrutos, kuros ir 20 reisu.

No 1.novembra tiks mainīti vairāki reģionālo vietējo maršrutu autobusu atiešanas laiki, pielāgojot tos starppilsētu autobusu reisiem Madonā vai vilcienu kustības grafikam Stirnienē. Piemēram, lai pasažieri varētu pagūt uz maršruta Gulbene–Rīga autobusu, maršruta Stirniene–Varakļāni–Madona autobuss turpmāk no Stirnienes izbrauks plkst.13.25 un Madonas autoostā iebrauks plkst.15. Tāpat, lai pasažieri pagūtu uz autobusu Madona–Rīga vai Madona–Cēsis–Rīga, tiks veiktas izmaiņas maršrutu Stirniene–Varakļāni–Madona un Murmastiene–Silagals–Madona autobusu kustības sarakstos.

Sakarā ar vilciena Rīga–Zilupe kustības grafika izmaiņām tiks veikti grozījumi arī maršruta Murmastiene–Stirniene, Madona–Varakļāni–Stirniene un Stirniene–Mežastrodi–Varakļāni–Murmastiene autobusa izbraukšanas laikos.

Lai noskaidrotu precīzas maršrutu, reisu izpildes laiku, dienu un kustības sarakstu izmaiņas, aicinām sazināties ar SIA Ceļavējš, zvanot pa tālruni 64823220.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu