No 1.maija tiks veiktas izmaiņas četros SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotajos maršrutos

No 2016.gada 1.maija spēkā stājas izmaiņas trīs SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotajos maršrutos – Nr.6690 AlūksneBērziņiAlūksne, Nr.5188 Alūksne–Jaunzemi–Alūksne un Nr.6711 Alūksne–Dēliņkalns–Korneti–Alūksne. Tāpat, ņemot vērā zemo pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršrutā Nr.5535 Liepna–Bērzupe–Liepna, pasažieru pārvadājumi tajā vairs netiks nodrošināti.

Turpmāk atsevišķi maršruta Nr.6690 AlūksneBērziņiAlūksne reisi tiks pagarināti, iekļaujot pieturvietu Kudinavas pagrieziens, Draudzība, Polsas, kā arī atsevišķu reisu autobuss vairs neapstāsies pieturvietā Bērziņi. Piemēram, autobuss, kas otrdienās, trešdienās un ceturtdienās skolēnu mācību laikā (no 1.septembra līdz 11.jūnijam) no Alūksnes izbrauc plkst.6.10 un 14.10, pasažierus uzņems un izlaidīs pieturvietā Kudinavas pagrieziens, Draudzība, Polsas, bet neapstāsies pieturā Bērziņi. Minētās izmaiņas attieksies arī uz autobusu, kas vasaras mēnešos katru trešdienu plkst.6.10 izbrauc no Alūksnes autoostas.

Turpmāk maršruta Nr.5188 Alūksne–Jaunzemi–Alūksne autobuss, kas no Alūksnes autoostas izbrauc plkst.17.20, pasažieru pārvadājumus, iebraucot Jaunzemos, nodrošinās otrdienās un piektdienās. Savukārt pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās attiecīgais autobuss Zeltiņos un Jaunzemos neiebrauks.

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršrutā Nr.6711 Alūksne–Dēliņkalns–Korneti–Alūksne ir neliels, autobuss, kas no Alūksnes izbrauc plkst.6.00 un 15.07, pasažieru pārvadājumus nodrošinās mēneša otrajā un ceturtajā sestdienā (līdz šim attiecīgie reisi tika izpildīti katru sestdienu). Savukārt maršrutā Nr.5535 Liepna–Bērzupe–Liepna pasažieru pārvadājumi vairs netiks nodrošināti, ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta minētajā maršrutā bija neliels. Tomēr iedzīvotājiem tiks nodrošināta pārvietošanās iespēja, jo minētais maršruts daudzviet pārklājās ar maršrutu Nr.6690 AlūksneBērziņiAlūksne.

Sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām iespējams mājaslapā www.1188.lv vai sazinoties ar pārvadātāju SIA Sabiedriskais autobuss, zvanot pa tālruni 20238655 vai rakstot uz e-pastu edvins@bbus.lv.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu