No 1.maija gaidāmas izmaiņas četros AS CATA apkalpotajos maršrutos

Izvērtējot reģionālā maršrutu tīkla finansiālos rādītājus un pasažieru plūsmu, no 2017.gada 1.maija tiks veikti grozījumi četros AS CATA apkalpotajos maršrutos, samazinot reisu izpildes dienu skaitu, saīsinot reisus vai slēdzot maršrutu, kurā nebija pieprasījuma pēc sabiedriskā transporta pakalpojuma.

Uzlabojot reģionālo maršrutu tīklu, no 1.maija pasažieri no Saulkrastu stacijas uz Kursīšiem un otrādi varēs tikt, braucot maršruta Nr.7179 Rīga–Kursīši (turpmāk – Rīga–Kursīši–Saulkrasti) autobusā, savukārt maršrutā Nr.5451 Saulkrasti–Kursīši pasažieru pārvadājumi vairs netiks nodrošināti.

Izvērtējot pasažieru plūsmu maršrutā Nr.5621 Sigulda–Inciems un Nr.6320 Salacgrīva–Korģene, tika nolemts, ka maršrutā Sigulda–Inciems pasažieru pārvadājumi vairs netiks veikti, bet maršrutā Salacgrīva–Korģene sabiedriskā transporta pakalpojums tiks nodrošināts ceturtdienās (pirms tam autobuss kursēja no pirmdienas līdz sestdienai). Tomēr iedzīvotājiem būs iespēja nokļūt galamērķī, braucot arī citu maršrutu autobusā, piem., Nr.6261 Sigulda–Inciems–Ragana–Sigulda un Nr.7177 Saulkrasti–Cēsis–Madona (no Inciema līdz Siguldai un otrādi), kā arī Nr.6684 Limbaži–Viļķene–Salacgrīva (no Korģenes līdz Salacgrīvai un otrādi).

Maršruta Nr.6321 Sigulda–Allažmuiža autobuss, kas no Allažmuižas izbrauc plkst.19.25, turpmāk nebrauks līdz Siguldas autoostai, bet pasažieru pārvadājumus nodrošinās līdz pieturvietai Sigulda. Lēmums tika pieņemts, izanalizējot pasažieru plūsmu konkrētā maršruta posmos.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu