No 1.decembra spēkā stāsies izmaiņas trīs maršrutos Ogres novadā

Lai uzlabotu Ogresgala iedzīvotāju pārvietošanās ar sabiedrisko transportu iespējas un mazinātu nelegālo pasažieru pārvadātāju aktivitātes, 2015.gada maijā tika izveidoti astoņi jauni reisi, kas savieno Ogresgalu ar Rīgu. Autotransporta direkcija vairāku mēnešu garumā vērtēja attiecīgo reisu pieprasījumu un finansiālos rādītājus, un, pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem, Sabiedriskā transporta padome lēma no 2015.gada 1.decembra veikt izmaiņas trīs maršrutos – Rīga–Ogre, Ogre–Ogresgals un Jaunogre–Ogres stacija–DS Ogre.

Izvērtējot veikto izmaiņu rezultātus gandrīz pusgadu ilgā periodā, Sabiedriskā transporta padome lēma slēgt četrus maršruta Nr.7788 Rīga–Ogre reisus – no 2015.gada 1.decembra autobuss, kas no Ogresgala virzienā uz Rīgu izbrauca plkst.11.10 un 19.00 un no Rīgas autoostas virzienā uz Ogresgalu – plkst.13.15 un 20.40, pasažieru pārvadājumus konkrētajā laikā vairs nenodrošinās. Minētā maršruta autobuss, kas no Rīgas autoostas izbrauca plkst.7.30 un pasažierus veda līdz Ogresgalam, no 1.decembra brauks līdz Ogres autoostai.

No 1.decembra tiks atjaunots maršruta Nr.6110 Ogre–Ogresgals reiss – turpmāk katru dienu autobuss no Ogres autoostas virzienā uz Ogresgalu izbrauks plkst.14.15, bet no Ogresgala virzienā uz Ogri – plkst.11.10. Tāpat minētajā maršrutā tiks atklāts jauns reiss ar izpildi no pirmdienas līdz sestdienai; autobuss no Ogresgala izbrauks plkst.19. Savukārt autobuss, kas līdz šim no Ogresgala izbrauca plkst.8.40, turpmāk pasažieru pārvadājumus norādītajā laikā vairs nenodrošinās.

Maršrutam Nr.6091 Jaunogre–Ogres stacija–DS Ogre no 1.decembra tiks veikti grozījumi reisu izpildes dienās – turpmāk autobuss minētajā maršrutā kursēs nevis tikai svētdienās, bet katru dienu.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu