No 1.decembra maršruts Cēsis–Rāmuļi un Cēsu autoosta–Cīrulīši tiks pielāgots skolēnu vajadzībām

No 2016.gada 1.decembra tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6253 Cēsis–Rāmuļi un Nr.3005 Cēsu autoosta–Cīrulīši, pielāgojot tos skolēnu vajadzībām.

Lai varētu skolēnu ērtāk nogādāt izglītības iestādē, maršruta Nr.6253 Cēsis–Rāmuļi autobuss, kas no Rāmuļiem izbrauc plkst.9.00, iebrauks arī Rīdzenes ciemā, savukārt autobuss, kas no Cēsīm izbrauc plkst.15.55, iebrauks Mežmaļu ciemā. Šie reisi tiks izpildīti skolēnu mācību gada laikā.

Lai Cēsu profesionālās vidusskolas audzēkņi varētu ērtāk nokļūt no dienesta viesnīcas līdz izglītības iestādei, tiks veiktas izmaiņas maršruta Nr.3005 Cēsu autoosta–Cīrulīši reisos, mainot to izpildes laiku un braukšanas shēmu. Turpmāk autobuss darbadienās no Cēsu autoostas izbrauks 10 minūtes agrāk – plkst.7.50, bet no Cīrulīšiem tas izbrauks piecas minūtes agrāk – plkst.8.10.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu