No 1.aprīļa tiks veiktas izmaiņas maršrutā Rīga–Vecumnieki

Lai uzlabotu pasažieru pārsēšanās iespējas citu maršrutu autobusos, Sabiedriskā transporta padome lēma, ka no 2016.gada 1.aprīļa tiks veiktas izmaiņas AS Liepājas autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.7467 Rīga–Vecumnieki.

Maršruta Nr.7467 Rīga–Vecumnieki galapunkts Rīgā turpmāk būs Rīgas starptautiskā autoosta, nevis Rīgas maršruta taksometru stacija (MTS). Tāpat, atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, minētā maršruta autobuss no rītiem no Bārbeles izbrauks 15 minūtes ātrāk – plkst.6.40.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu