No 19.oktobra ir noteikti vairāki drošības pasākumi, saņemot Autotransporta direkcijas pakalpojumus klātienē

Ņemot vērā valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, no 2020. gada 19. oktobra uz nenoteiktu laiku Autotransporta direkcijas nodaļā Liepājā, Daugavpilī un Cēsīs visu pakalpojumu saņemšana klātienē paredzēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Savukārt Rīgas nodaļā jāveic iepriekšējs pieraksts, lai klātienē pieteiktu digitālā tahogrāfa vadītāja karti. Papildus tam digitālā tahogrāfa vadītāja karti varēs saņemt tikai ar pasta starpniecību (bez papildu samaksas). Ņemot vērā, ka klientu zāle no plkst.13.00 līdz 14.00 ir slēgta, kārtas numuri tiek izsniegti līdz plkst.12.45. Tos atsāk izsniegt plkst.14.00.

Atgādinām, ka klientu zāli var apmeklēt, lietojot mutes un deguna aizsegu. Klienti, kuri prasību neievēros, telpās netiks ielaisti. Tāpat, lai pasargātu sevi un apkārtējos, svarīgi ir ievērot divu metru distanci un lietot dezinfekcijas līdzekļus.

Autotransporta direkcija aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt klientu zāli klātienē. Atgādinām, ka virkni mūsu sniegtos pakalpojumus var pieteikt arī attālināti, izmantojot e-pakalpojumu sistēmu https://e.atd.lv/login.

 


Ieteikt šo rakstu