No 18.janvāra tiks veikti grozījumi divos pārvadātāja VTU Valmiera apkalpotajos maršrutos

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2016.gada 18.janvāra tiks veikti grozījumi pārvadātāja SIA VTU Valmiera apkalpotajā maršrutā Nr.6649 Rūjiena–Arakste–Rūjiena un Nr.6607 Valmiera–Mazsalaca–Rūjiena.

Maršruta Rūjiena–Arakste–Rūjiena autobuss turpmāk no Rūjienas autoostas izbrauks 10 minūtes ātrāk – plkst.6.25. Ņemot vērā, ka, sākot ar 18.janvāri, minētā maršruta autobuss vairs neapstāsies pieturvietā Eriņi un Ķoņu dzirnavas, no Arakstes tas izbrauks divas minūtes ātrāk un atpakaļ Rūjienas autoostā būs plkst.17.08.

Lai pasažieri varētu pagūt uz starppilsētu maršruta Valmiera–Rīga autobusu, maršruta Valmiera–Mazsalaca–Rūjiena autobuss no Rūjienas autoostas izbrauks piecas minūtes ātrāk – plkst.15.25.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu