No 18.aprīļa uz eksperimenta laiku tiks veiktas izmaiņas divos maršrutos Ventspils novadā

Atsaucoties  Ventspils novada iedzīvotāju ierosinājumam, uz eksperimenta laiku no 2016.gada 18.aprīļa līdz 17.augustam tiks veikti grozījumi divos reģionālās nozīmes maršrutos Nr.5202 Ventspils–Ance un Nr.6083 Ventspils–Ugāle. Četru mēnešu ilgā periodā izvērtējot reisu pieprasījumu, tiks lemts par iespēju izmaiņas saglabāt.

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta pieejamību, maršrutā Nr.5202 Ventspils–Ance tiks atklāti divi papildu reisi – turpmāk katru trešdienu un ceturtdienu autobuss no Ventspils autoostas izbrauks arī plkst.7.40, bet no Ances – plkst.8.30. Minētā maršruta autobuss, kas no Ventspils autoostas izbrauca plkst.14.30 un no Ances – plkst.15.15, piektdienās pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.

Maršruta Nr.6083 Ventspils–Ugāle autobuss turpmāk katru sestdienu un svētdienu no Ventspils izbrauks plkst.13.30, bet no Ugāles – plkst.8.40, iebraucot arī Popes pagasta Topciemā un Desciemā. No 18.aprīļa minētā maršruta autobuss, kas no Ventspils izbrauca plkst.7.40, sestdienās un svētdienās pasažieru pārvadājumus nenodrošinās.  

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu