No 16.novembra tiks veiktas izmaiņas divos Ekspress Ādaži apkalpotajos maršrutos

Sākot ar 2015.gada 16.novembri, plānotas izmaiņas divos pasažieru pārvadātāja SIA Ekspress Ādaži apkalpotajos maršrutos – Rīga–Vangaži un Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga. Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, tiks mainīti divi reisu izpildes laiki, saīsināts viena reisa autobusa kursēšanas ilgums, kā arī maršrutā Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga tiks iekļautas divas papildu pieturvietas.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja savlaicīgi nokļūt darbavietā un pēc darba – atpakaļ uz mājām, no 16.novembra tiks mainīti divu maršruta Nr.6826 Rīga–Vangaži reisu izpildes laiki – turpmāk autobuss no Rīgas virzienā uz Vangažiem izbrauks plkst.6.50 un no Vangažiem uz Rīgu – plkst.16.50. Tāpat par 10 minūtēm tiks saīsināts autobusa, kas no Vangažiem izbrauc plkst.5.55, braukšanas laiks līdz Rīgai.

Atsaucoties pasažieru lūgumam, no 16.novembra papildu pieturvietas – Ādažu skola un Siguļi – tiks ieviestas maršruta Nr.6855 Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga divos autobusu reisos, kas no Ādažiem virzienā uz Rīgu izbrauc plkst.6.10 un 7.15.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu