No 16.novembra gaidāmas izmaiņas SIA Norma-A apkalpotajos maršrutos

Lai uzlabotu pasažieru ērtības, no 2015.gada 16.novembra plānotas izmaiņas četros SIA Norma-A apkalpotajos maršrutos – Valmiera–Ranka–Madona, Rēzekne–Ludza–Kārsava–Rēzekne, Rīga–Ludza–Kārsava, Rīga–Madona–Rēzekne.

No 16.novembra maršrutā Nr.7449 Rēzekne–Ludza–Kārsava–Rēzekne un Nr.7611 Rīga–Madona–Rēzekne pieturvieta Blonti tiks nomainīta uz pieturu Blonti 2, ņemot vērā, ka šī pieturvieta atrodas tuvāk apdzīvotai vietai, kur ir lielāka pasažieru plūsma.

Atsaucoties pasažieru lūgumam, turpmāk maršruta Nr.7719 Valmiera–Ranka–Madona autobusam, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.16, tiks samazināts braukšanas laiks par piecām minūtēm. Tādējādi pasažieriem vienmēr būs iespēja pagūt uz maršruta Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna autobusu, kas no Madonas autoostas virzienā uz Pļaviņām izbrauc plkst.19.05. Tāpat tiks samazināts maršruta Nr.7997 Rīga–Madona–Rēzekne autobusa, kas no Rēzeknes autoostas izbrauc plkst.5.40, stāvēšanas laiks Aizkraukles autoostā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu