No 15. decembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Rīga–Olaine

Atsaucoties Olaines pašvaldības un iedzīvotāju ierosinājumiem, no 2021. gada 15. decembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5034 Rīga–Olaine. Atsevišķos reisos tiks mainīta autobusa braukšanas shēma, tiks iekļautas papildu pieturas, kā arī pietura Mežkalna iela turpmāk sauksies Vienības gatve. 

Visos reisos virzienā no Rīgas tiks iekļauta pietura Centrāltirgus, Ģimanstikas iela un Graudu iela, bet virzienā uz Rīgu – pietura Graudu iela un Ģimnastikas iela. 

Autobuss, kas no pieturas Olaine (Parka iela) darbadienās izbrauc plkst.6.50, turpmāk kursēs cauri Lubašiem. Autobuss, kas no pieturas Rīga (Elizabetes iela) darbadienās izbrauc plkst.6.50, kursēs cauri Gaismām un Lubaušiem līdz pieturai NIP. Tāpat reiss, kas pieturā Rīga (Elizabetes iela) darbadienās tiek uzsākts plkst.21.50, bet sestdienās un svētdienās – plkst.22.00, tiks izpildīts cauri Gaismām. 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu