No 14. oktobra izmaiņas reģionālajos maršrutos Rēzekne–Viļāni–Gaigalava–Rēzekne un Viļāni–Varakļāni–Gaigalava–Vecstrūžāni

Atsaucoties Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienības pārvaldes ierosinājumam, tiek mainīti reisu izpildes laiki divos reģionālo autobusu maršrutos Rēzeknes novadā, tādējādi iedzīvotājiem būs ērtāka nokļūšana uz novada centru un pārsēšanās uz vilcienu, kas kursē uz Rīgu.

Maršrutā nr. 6486 Rēzekne–Viļāni–Gaigalava–Rēzekne autobuss reisā, kas izbrauc no Rēzeknes plkst. 15.05., posmā līdz Viļāniem brauks ātrāk un Viļānu autoostā pienāks desmit minūtes ātrāk - plkst. 16.25. Savukārt tajā pašā maršrutā autobuss reisā, kas tikai svētdienās plkst. 15.05 izbrauc no Rēzeknes, Viļānu stacijā turpmāk pienāks jau plkst.16.26 (iepriekš plkst. 16.39). Tas ļaus pasažieriem, kuri iekāps Gaigalavā, plkst. 16.31 Viļānos pārsēsties uz vilcienu, ja būs nepieciešams doties tālāk Rīgas virzienā. Autobusu atiešanas un pienākšanas laiki galapunktos Rēzeknē šajos reisos netiek mainīti.

Lai Dekšāru ciema iedzīvotāju varētu ērtāk nokļūt uz novada valsts vai pašvaldību iestādēm, maršrutā nr. 6570 Viļāni–Varakļāni–Gaigalava–Vecstrūžāni autobuss rīta reisā no Vecstrūžāniem turpmāk izbrauks par pusstundu ātrāk – plkst. 6.45 (līdz šim izbrauca plkst. 07.15) un kursēs pirmdienās, piektdienās, pieturot arī pieturā “Dekšāres”. Savukārt mājupceļā minētajā maršrutā autobuss no Viļāniem turpmāk neizbrauks plkst. 11.00, bet stundu vēlāk – plkst. 12.00 un arī kursēs pirmdienās, piektdienās, pieturot arī pieturā “Dekšāres”.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS “Rēzeknes autobusu parks”. Izmaiņas saskaņotas ar Latgales plānošanas reģionu.

Papildu informācija:

Tālr. +371 67280485

E-pasts: info@atd.lv

twitter.com/ATD_LV

facebook.com/AutotransportaDirekcija

 


Ieteikt šo rakstu