No 13. līdz 15.augustam virzienā uz Aglonu tiks norīkoti papildu autobusi un vilciens, kā arī pagarināti esošie autobusu maršruti

Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos, no 2016.gada 13. līdz 15.augustam, tiks veiktas izmaiņas trīs autobusu maršrutos un vienā vilciena maršrutā, tādējādi nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt līdz svētku norises vietai Aglonā, bet pēc svētkiem – tikt atpakaļ uz mājām. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai par maršrutu tīklu izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv.

No 13. līdz 15.augustam tiks veiktas izmaiņas AS Nordeka apkalpotajā maršrutā Nr.7981 Rīga–Preiļi, atsevišķus autobusu reisus pagarinot līdz Aglonai. Tāpat tiks pagarināti divi vilciena maršruta Rīga–Daugavpils reisi, lai 14.augustā iedzīvotājiem būtu iespēja tikt līdz Aglonai, bet pēc svētkiem, 15.augustā, – atpakaļ uz Rīgu.

14. un 15.augustā AS Rēzeknes autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.5627 Rēzekne–Malta–Feimaņi tiks atklāti papildu reisi, kas tiks pagarināti līdz Aglonai. Attiecīgajās dienās arī SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.5714 Preiļi–Aglona–Grāveri tiks atklāti jauni reisi, kas tiks izpildīti tikai līdz Aglonai vai no Aglonas virzienā uz Preiļiem. Lai iedzīvotāji varētu no svētku norises vietas ērti tikt līdz stacijai, lai pagūtu uz vilcienu Rīga–Aglona, vai, tieši otrādi, braucot ar vilcienu no Rīgas, tikt līdz svētku norises vietai, seši maršruta Preiļi–Aglona–Grāveri autobusi tiks pieskaņoti vilciena kursēšanas grafikam.

Informāciju par precīziem autobusu un vilcienu izbraukšanas laikiem aicinām skatīt interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pasažieru pārvadātāju.

Lai būtu iespēja iegūt konkrētus datus par reisa pieprasījumu un spriest par papildu autobusu reisu nepieciešamību nākamgad, aicinām pasažierus ņemt biļetes, jo ikviena reisa pieprasījums tiek vērtēts pēc izsniegto biļešu skaita. 

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv
 
AS Nordeka: 
Tālr. 80000115
 
SIA Jēkabpils autobusu parks:
Tālr. 65237730 (Jēkabpils dispečers), 65322117 (Preiļu dispečers)
E-pasts: jap@apollo.lv
 
AS Rēzeknes autobusu parks:
Tālr. 64624137 
E-pasts: as_rap@inbox.lv  

Ieteikt šo rakstu