No 11.janvāra tiks veikti grozījumi maršrutā Rīga–Emburga–Bauska un Bauska–Strēlnieki

Atsaucoties Salgales pagasta iedzīvotāju lūgumam, no 2016.gada 11.janvāra spēkā stāsies izmaiņas maršruta Nr.7482 Rīga–Emburga–Bauska un Nr.6384 Bauska–Strēlnieki autobusu kursēšanas grafikā.

Lai Salgales iedzīvotāji varētu paspēt savlaicīgi nokļūt darbavietās Rīgā, maršruta Rīga–Emburga–Bauska autobuss turpmāk katru rītu no Bauskas autoostas izbrauks 25 minūtes agrāk – plkst.6.00. Lai minētais maršruts un attiecīgā autobusa izpildes laiks nepārklātos ar maršruta Bauska–Strēlnieki autobusa kursēšanas grafiku, no 11.janvāra maršruta Bauska–Strēlnieki autobuss katru darbadienas rītu no Bauskas autoostas izbrauks 20 minūtes vēlāk – plkst.6.20. Turpmāk tas brauks pa autoceļu A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža, V1037 Lāči–Garoza–Dāliņi un V1035 Bauska–Mežotne–Bērzu skola. No pieturvietas Strēlnieki minētais autobuss arī turpmāk izbrauks plkst.6.45.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu