No 1. oktobra vienotā mēneša biļete tiks ieviesta Liepājas pilsētas maršrutos un reģionālajos maršrutos, kas savieno Liepāju ar Grobiņu, Iļģiem un Dubeņiem

Pasažieru ērtībām no 2021. gada 1. oktobra tiks ieviesta vienotā mēneša biļete Liepājas pilsētas maršrutos un reģionālajos maršrutos, kas savieno Liepāju ar Grobiņu, Iļģiem un Dubeņiem. Pasažieri varēs izmantot vienu biļeti, nokļūstot līdz Liepājai un tālāk pārsēžoties pilsētas sabiedriskajā transportā, kā arī otrādi. Iegādājoties vienoto mēneša biļeti, pasažieri varēs ietaupīt līdz pat 30 eiro mēnesī. 

Vienotā mēneša biļete darbosies reģionālajā maršrutā Nr.6912 Liepāja–Grobiņa–Iļģi un Nr.6904 Liepāja–Dubeņi, kā arī visos Liepājas pilsētas autobusu un tramvaju maršrutos. Vienoto mēneša biļeti varēs iegādāties braucieniem katru dienu visa mēneša garumā vai tikai braucieniem darbadienās. Piemēram, vienotā mēneša biļete maršrutā Liepāja–Grobiņa un Liepājas pilsētas maršrutos braucieniem katru dienu maksās 40,80 eiro. Iegādājoties šo biļeti, pasažieris ietaupīs 25,20 eiro. Turklāt papildu atlaidi saņems 3+ Ģimenes kartes vai Goda ģimenes apliecības īpašnieki un personas, kurām pienākas atsevišķi Liepājas pašvaldības noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi.

Vienoto mēneša biļeti varēs iegādāties Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta aģentūras kasē, Peldu ielā 5. Iepriekšpārdošanā biļeti varēs iegādāties no 20. septembra, bet tā sāks darboties no 1. oktobra.

Detalizētāka informācija par biļetes izmaksām pieejama šeit.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129

Ieteikt šo rakstu