No 1. novembra būs iespēja iegādāties abonementa biļeti visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos

No 2018. gada 1. novembra iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti atbilstoši saviem braukšanas paradumiem visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos. Tā rezultātā iedzīvotāji par braucienu sabiedriskajā transportā varēs maksāt lētāk, saņemot 10, 15 vai 20% atlaidi no braukšanas biļetes cenas.

Iedzīvotāji abonementa biļetes varēs izmantot visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos 109 reģionālas nozīmes maršrutos. Pasažieriem tiks piedāvātas vairāku veidu abonementa biļetes. Būs iespēja iegādāties piecu dienu biļeti braucienam abos virzienos (turp un atpakaļ), saņemot atlaidi 15% apmērā; mēneša biļeti braucienam abos virzienos, saņemot atlaidi 20% apmērā; biļeti noteiktam braucienu skaitam – no 10 līdz 19 braucieniem, no 20 līdz 34 braucieniem un 35 un vairāk braucieniem –, saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā. Abonementa biļete, kas iegādāta noteiktam braucienu skaitam, ir izlietojama 30 dienu laikā no tās iegādes brīža. Papildus tam pasažieri pakalpojumu varēs saņemt ērtāk, jo pirms katra brauciena nebūs jāpērk biļete, maksājot skaidrā naudā.

Lai varētu izmantot abonementa biļetes, pasažieriem ir jāiegādājas abonementa karte. Elektroniskā abonementa karte ik reizi ir papildināma ar abonementa biļetēm. Iegādāties abonementa biļeti pasažieri var Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1, SIA Jēkabpils autobusu parks birojā, kas atrodas Salas pagastā, Akurāteri un Preiļos, Valmieras ielā 1. Jautājumu gadījumā aicinām pasažierus sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruni 65237730.

Abonementa biļetes šobrīd ir ieviestas vairāk nekā 700 reģionālo autobusu maršrutu un šo pakalpojumu piedāvā 15 pārvadātāji. Pasažieri, kuri izmanto abonementa biļetes, par braucienu maksā līdz pat 20% lētāk.

Maršrutu sarakstu, kuros ir nodrošināta iespēja izmantot plastikāta formāta elektronisko braukšanas karti, iespējams apskatīt šeit.

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129; + 371 26627578

Ieteikt šo rakstu