No 1. maija gaidāmas izmaiņas maršrutā Rīga–Bauska, Bauska–Ozolaine–Skaistkalne, Bauska–Bārbele–Skaistkalne–Vārpa–Bauska, Rīga–Baldone un Rīga–Baldone–Vecumnieki

Atsaucoties Rundāles pils muzeja ierosinājumam nodrošināt iedzīvotājiem iespēju nokļūt līdz pils muzejam, no 2022. gada 1. maija uz eksperimenta laiku – sešiem mēnešiem – atsevišķi maršruta Nr.7480 Rīga–Bauska reisi tiks pagarināti līdz Rundāles pilij. Biļetes cena no Rīgas līdz Rundāles pilij būs 3,65 eiro. Sešu mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimentālo reisu rezultātus, Sabiedriskā transporta padome lems par reisu iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā. Tāpat, lai nodrošinātu iespēju nokļūt no Kurmenes Bauskā un otrādi, gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6394 Bauska–Ozolaine–Skaistkalne un Nr.6400 Bauska–Bārbele–Skaistkalne–Vārpa–Bauska. Lai novērstu divu reģionālo maršrutu reisu dublēšanos, gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6847 Rīga–Baldone un Nr.7467 Rīga–Baldone–Vecumnieki.

Detalizētāka informācija pieejama šeit.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu