Nākamajās divās otrdienās vilcienu pasažierus maršrutā Atašiene-Rēzekne II pārvadās ar autobusiem

Šī gada 15. un 22. novembrī tiks mainītas pārmijas Stirnienes dzelzceļa stacijā. Tāpēc ir veiktas izmaiņas vilcienu kustības grafikā un trīs reisu pasažierus maršrutā Atašiene-Rēzekne II pārvadās ar autobusiem. Izmaiņas ietekmēs vilcienu Nr. 806, kas no Rīgas izbrauc uz Zilupi plkst. 9.31, un Nr. 702, kas no Rīgas izbrauc uz Rēzekni II plkst. 12.01, kā arī vilciena Nr. 805, kas brauc no Zilupes uz Rīgu plkst. 14.40, pasažierus. Savukārt vilciens Nr. 701, kas ierasti šajās dienās izbrauc no stacijas “Rēzekne II” uz Rīgu plkst. 15.16, ir atcelts Rēzeknes II un Viļānu stacijā. Tas plkst. 16.23 izbrauks uz Rīgu no Krustpils.

Vilciena Nr. 806, kas no Rīgas izbrauc uz Zilupi plkst. 9.31, pasažieri Atašienes stacijā varēs pārsēsties autobusā, kas brauks uz Stirnienes staciju, lai no tās ar vilcienu varētu turpināt ceļu uz Zilupi. Vilciena Nr. 702, kas no Rīgas izbrauc uz Rēzekni II, pasažieri Atašienes stacijā varēs pārsēsties autobusā, kas brauks uz staciju “Rēzekne II”, pa ceļam piestājot arī Viļānu stacijā. 

Vilciena Nr. 805, kas no Zilupes izbrauc uz Rīgu plkst. 14.40, pasažierus maršrutā Stirniene-Atašiene pārvadās ar autobusu. Tiem pasažieriem, kuri plāno pievienoties šim reisam stacijā “Rēzekne II”, ir divas iespējas. Viņi var izvēlēties ar vilcienu doties līdz Stirnienei un tad pārsēsties autobusā līdz Atašienei vai uzreiz plkst. 15.40 iekāpt autobusā stacija “Rēzekne II” un ar to aizbraukt līdz Atašienei, pa ceļam piestājot arī Stirnienes stacijā. Plānots, ka autobuss stacijā “Stirniene” būs plkst. 16.40.

Ar vietām, kur apstāsies autobuss un cikos kursēs no katras pieturvietas, var iepazīties šeit.  Tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts jau ietver šīs izmaiņas.

Autobusos derīgas vilcienam paredzētās biļetes, tos apkalpos konduktori kontrolieri. Autobusos nav paredzēts pārvadāt velosipēdus.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens” Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu