Nākamās nedēļas sākumā vilcienu pasažierus maršrutā Lilaste-Saulkrasti priekšpusdienā pārvadās ar autobusiem

Nākamās nedēļas sākumā, no 10. līdz 13. oktobrim, no plkst. 10.15 līdz plkst. 12.45 notiks gaisvadu elektrolīnijas vadu atjaunošanas darbi dzelzceļa posmā Lilaste-Saulkrasti. Tāpēc ir veiktas izmaiņas vilcienu kustības grafikā un četru reisu pasažierus pārvadās ar autobusiem.

Izmaiņas ietekmēs vilcienus Nr. 6116, kas no Rīgas izbrauc uz Skulti plkst. 10.09, un Nr. 6120, kas no Rīgas izbrauc uz Saulkrastiem plkst. 11.07. Vilciena Nr. 6123, kuram sākotnēji bija paredzēts braukt no Skultes uz Rīgu, un vilciena Nr. 6127, kuram sākotnēji bija paredzēts braukt no Saulkrastiem uz Rīgu, pasažierus nogādās ar autobusiem uz Lilastes staciju, lai no tās turpinātu ceļu ar vilcieniem.

No Rīgas puses braucošie pasažieri Lilastes stacijā varēs pārsēsties autobusā, kas brauks uz Skultes staciju, pieturot arī autobusa pieturās “Inčupe” un “Pabaži” uz Rīgas ielas, Saulkrastu stacijā, Ķīšupē (uz šosejas A1), Zvejniekciemā (pie dzelzceļa pārbrauktuves). Braucot uz Saulkrastu staciju no vilciena Nr. 6120, autobuss pieturēs autobusa pieturā “Pabaži” uz Rīgas ielas.   

Uz vilciena reisu Nr. 6123 autobuss aties no stacijas “Skulte” plkst. 11.34, pa ceļam piestājot arī Zvejniekciemā (pie dzelzceļa pārbrauktuves), Ķīšupē (uz šosejas A1), Saulkrastu stacijā, autobusa pieturās “Pabaži” un “Inčupe” uz Rīgas ielas. Savukārt uz vilciena reisu Nr. 6127 autobuss aties no stacijas “Saulkrasti” plkst. 12.43, pa ceļam piestājot autobusa pieturā “Pabaži” uz Rīgas ielas. Ar vietām, kur apstāsies autobuss un cikos kursēs no katras pieturvietas, var iepazīties šeit

Autobusos derīgas vilcienam paredzētās biļetes, tos apkalpos konduktori kontrolieri. Autobusos nav paredzēts pārvadāt velosipēdus.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens” Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu