Maršruts Rīga–Mārupe tiks pielāgots pirmsskolas vecuma bērnu vajadzībām; pagarināts eksperimenta laiks maršrutā Rīga–Olaine

Lai pirmsskolas vecuma bērnus varētu nogādāt izglītības iestādē, no 2016.gada 15.augusta tiks veiktas izmaiņas AS Rīgas taksometru parks apkalpotajā maršrutā Nr.5435 Rīga–Mārupe. Grozījumi tiks veikti arī maršrutā Nr.5433 Rīga–Jaunmārupe. Savukārt maršrutā Nr.5034 Rīga–Olaine, kurā pirms četriem mēnešiem tika atklāti 66 jauni eksperimentālie reisi, uz diviem mēnešiem tiks pagarināts eksperimenta laiks. 

Pamatojoties uz Mārupes novada domes lūgumu, no 2016.gada 15.augusta spēkā stāsies izmaiņas atsevišķos maršruta Nr.5435 Rīga–Mārupe reisos. Izmaiņas tiks veiktas, lai pirmsskolas vecuma bērnus varētu ērti nogādāt līdz izglītības iestādei. Līdz ar to attiecīgā maršruta autobuss turpmāk vairs nebrauks līdz pieturvietai Tīraine, bet gan līdz pieturai Bērnudārzs Mārzemīte.

Līdz ar grozījumu veikšanu maršrutā Rīga–Mārupe izmaiņas tiks veiktas arī maršruta Nr.5433 Rīga–Jaunmārupe divos reisos. Turpmāk autobuss no pieturvietas Rīgas MTS un no Jaunmārupes izbrauks piecas minūtes agrāk – attiecīgi plkst.20.10 un 18.25.

Saskaņā ar Sabiedriskā transporta padomes lēmumu Autotransporta direkcija uz diviem mēnešiem – no 2016.gada 16.augusta līdz 15.oktobrim – pagarina eksperimenta laiku maršrutā Nr.5034 Rīga–Olaine. Papildus tam tiks veiktas izmaiņas atsevišķu reisu izpildes laikos un dienās, kā arī kustības sarakstā tiks iekļauta pieturvieta Mežkalna iela un Lubauši (reisiem, kas netiek novirzīti cauri Lubaušu ciemam). Atsaucoties Olaines novada domes lūgumam, pirms četriem mēnešiem, 15.aprīlī, maršrutā Rīga–Olaine tika izveidoti 66 jauni eksperimentālie reisi.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 

 


Ieteikt šo rakstu