Maršruta Piņķi–Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi autobuss turpmāk vairs nekursēs līdz Piņķiem

Ņemot vērā, ka pasažieru skaits, kuri brauktu no vai uz Piņķiem, izmantojot maršruta Nr.7393 Piņķi–Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi autobusu, ir ļoti mazs, bet pārvadātājam radušos zaudējumu apmērs, nodrošinot sabiedriskā transporta pakalpojumu konkrētajā maršruta posmā, – liels, no 2017. gada 15. maija pasažieru pārvadājumi līdz Piņķiem konkrētajā maršrutā vairs netiks nodrošināti. Tādējādi maršruta  Nr.7393 nosaukums būs Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi. Būs izmaiņas arī divu reisu izpildes laikā, kā arī viens reiss tiks slēgts.

2016. gada jūnijā maršruta Nr.7393 Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi reisi tika pagarināti līdz Piņķiem, bet, ņemot vērā, ka pasažieri konkrētajā maršruta posmā tikpat kā nebrauca, tiks atjaunots iepriekšējais reisu izpildes grafiks, kas bija spēkā pirms 2016. gada jūnija.

Pieprasījuma pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem vienā maršruta Nr.7393 Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi reisā bija ļoti zems, tādēļ turpmāk autobuss, kas no Bulduriem izbrauca plkst.18.55, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās. Tāpat tiks veiktas izmaiņas arī divu reisu izpildes laikā, tādēļ aicinām pasažierus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS Liepājas autobusu parks, zvanot pa tālruni 63426334 vai rakstot uz e-pasta adresi info@lap.lv

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu