Lai mazinātu Covid-19 izplatības risku, no 29.oktobra klientu zāle Rīgā no plkst.13.00 līdz 14.00 apmeklētājiem tiks slēgta

Informējam, ka no 29. oktobra uz nenoteiktu laiku klientu zāle Rīgā, Vaļņu ielā 30, uz vienu stundu laika posmā no plkst.13.00 līdz 14.00 tiks slēgta. Šāds lēmums pieņemts, lai veiktu nepieciešamo pasākumu kopumu vīrusa Covid-19 izplatības mazināšanai, tai skaitā papildu virsmu dezinfekciju, kā arī lai nodrošinātu klientu zāles darbinieku rotāciju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, vienlaikus aicinot klientus būt saprotošiem!

Atgādinām, ka klientiem, kuri vēlas apmeklēt klientu zāli klātienē, obligāti jālieto deguna un mutes aizsegs – medicīniskā, higiēniskā maska, vizieris vai sejas vairogs. Klienti, kuri prasību neievēros, direkcijas telpās netiks ielaisti. Tāpat, lai pasargātu sevi un apkārtējos, svarīgi ievērot divu metru distanci, regulāri mazgāt rokas un lietot roku dezinfekcijas līdzekļus.

Aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt klientu zāli klātienē un atgādinām, ka daļu mūsu sniegto pakalpojumu var pieteikt attālināti, izmantojot e-pakalpojumu sistēmu https://e.atd.lv/login.


Ieteikt šo rakstu