Izstādes Auto 2017 ietvaros notiks seminārs Starptautiskie kravu autopārvadājumi vakar, šodien, rīt; semināram aicināts pieteikties ikviens interesents

2017. gada 7. aprīlī Autotransporta direkcija sadarbībā ar asociāciju Latvijas auto organizē informatīvo semināru Starptautiskie kravu autopārvadājumi vakar, šodien, rīt, kuru apmeklēt ir aicināts ikviens autopārvadājumu jomas interesents. Seminārs notiks izstādes Auto 2017 ietvaros Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, laika posmā no plkst.12.00 līdz 14.00. Par aktuālo kravu pārvadājumu jomā informēs asociācijas Latvijas auto, Autotransporta direkcijas, Satiksmes ministrijas, Valsts policijas, Valsts ieņēmumu dienesta un Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji. Pieteikties semināram var, rakstot asociācijai Latvijas auto uz e-pasta adresi lauto@lauto.lv.

Izstādes Auto 2017 ietvaros organizētā informatīvā semināra apmeklētāji tiks iepazīstināti ar aktualitātēm autopārvadājumu tirgū un tehniskajā apskatē kravas transportlīdzekļiem, nosacījumiem attiecībā uz pārvadātāja reputāciju, autopārvadājumu kontroles problēmām Latvijā, muitas procedūrām utt., kā arī varēs uzdot jautājumus valsts iestāžu, uzņēmumu un asociācijas pārstāvjiem. Semināra programma pieejama šeit.

Semināram var pieteikties līdz 4. aprīlim, rakstot uz e-pasta adresi lauto@lauto.lv un norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu un kontaktinformāciju. Kravu pārvadātāju uzņēmumu pārstāvjiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja apmeklēt semināru un izstādi Auto 2017 tās pirmajā dienā, 7. aprīlī, bez maksas. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar asociāciju Latvijas auto, zvanot pa tālruni 67389270.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Par biedrību Autopārvadātāju asociācija Latvijas auto

Asociācijas Latvijas auto mērķis ir kravu un pasažieru autopārvadātāju kolektīvo interešu vārdā darboties autopārvadājumu attīstībai un to efektivitātes paaugstināšanai. Asociācija pārstāv tās biedru intereses Latvijā un ārpus tās. “Latvijas auto” biedru lokā ir ap 450 uzņēmumu, kuru rīcībā ir vairāk nekā 6300 transportlīdzekļu.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu