Izsludinātajā konkursā par digitālā tahogrāfa karšu izgatavošanu uzvar AS Trub Baltic

Autotransporta direkcijas izsludinātajā atklātajā konkursā par Latvijas digitālā tahogrāfa karšu izgatavošanu, sertifikāciju, personalizāciju un piegādi uzvarējis Igaunijas uzņēmums AS Trub Baltic.

2015.gada 16.novembrī svinīgā pasākumā, kurā piedalījās Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš, valdes loceklis Normunds Narvaišs un Modris Jaunups un AS Trub Baltic valdes loceklis Andreas Lehmanns, tika parakstīts līgums par sadarbību turpmākos četrus gadus.

AS Trub Baltic ir Gemalto grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar paaugstinātas aizsardzības viedkaršu – tahogrāfa, bankas un identifikācijas karšu, autovadītāja apliecību utt. – izgatavošanu, personalizāciju un piegādi klientiem.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu