Izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos uz Kadagu, Garkalni, Ādažiem

No šī gada 18. septembra ieviestas izmaiņas trīs reģionālo autobusu maršrutos Ādažu novadā, kas veidos ērtāku novada iedzīvotāju mobilitāti saistībā ar galvaspilsētu.

Reģionālo autobusu maršruta nr. 6821 Rīga–Ādaži–Kadaga rīta reisā plkst. 06.30 no Ādažiem veiktas izmaiņas braukšanas laikos starp pieturām, nemainot pienākšanas laiku galapunktā – aicinām pasažierus precizēt, cikos autobuss pienāk pieturās atjaunotā kustības grafika ietvaros. Savukārt rīta reisam no pieturas Ādažu centrs, kas pirms tam tika uzsākts plkst. 07.10, turpmāk pasažieri uz Rīgu dosies desmit minūtes vēlāk – plkst. 07.20 un galapunktā nokļūstot tajā pašā laikā, kā tas bija agrāk.

Arī reģionālo autobusu maršrutā nr. 6822 Rīga–Ādaži–Podnieki–Garkalne rīta reisā plkst. 06.40 no pieturas Ādažu centrs veiktas izmaiņas braukšanas laikos starp pieturām, nemainot pienākšanas laiku galapunktā.

Reģionālo autobusu maršruta nr. 6855 Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga kustības grafikā iekļauta pietura Dārznieku iela, bet rīta reiss darba dienās no Kalngales tiek izpildīts piecas minūtes agrāk - plkst. 07.20 (iepriekš – plkst. 07.25).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos SIA “Latvijas Sabiedriskais autobuss”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Rīgas plānošanas reģionu.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu