Izmaiņas reģionālo autobusu maršrutā Pļaviņas–Stukmaņi

Aizkraukles novada pasažieriem reģionālo autobusu maršrutā Pļaviņas–Stukmaņi no šī gada oktobra jārēķinās ar izmaiņām reisun kustības grafikā iekļauto pieturu sarakstos.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6112 PļaviņasStukmaņi no šī gada 1. oktobra spēkā stājas šādas izmaiņas:

autobuss rīta reisā, izbraucot plkst. 05.25 no pieturas Gostiņi 1, kursēs līdz pieturai Rīteri, apstāsies arī pieturās PlečiKlintaineVelniņi un Ratnieki, kā līdz šim reiss būs pieejams no pirmdienas līdz sestdienai;

tiek slēgti reisi plkst. 06.00 no pieturas Stukmaņu centrs, plkst. 07.00 no pieturas Velniņi, kā arī plkst. 07.10 un plkst. 08.00 no pieturas Rīteri;

pasažieri varēs braukt jaunatklātos reisos plkst. 06.50 no pieturas Rīteri un plkst. 08.10 no pieturas Velniņi.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos SIA “Tukuma auto”Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.

 

Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz Sabiedriskā transporta padomes doto uzdevumu ATD sadarbībā ar plānošanas reģioniem veikt nerentablo maršrutu, reisu detalizētu lietderības novērtējumu. Tika izvērtēti reisi, kuru rentabilitātes rādītāji (ieņēmumu segums pār izmaksām) ir 10% vai zemāks (atbilstoši 2022. gada rādītājiem), kā arī tas, vai maršruta reisi ir vienīgie savienojumā ar apdzīvotu vietu, vai konkrētais reiss ir tehniskais reiss pieprasītākam / citam reisam u.c.

 

Papildu informācijai:

 

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu