Izmaiņas 1. jūlija autobusu maršrutos Aizkrauklē un Ogrē

Piektdienas, 1. jūlija autobusu maršrutos Aizkrauklē un Ogrē, ko apkalpo AS "Liepājas autobusu parks", ir izmaiņas un daļa no reisiem tiek atcelti. Situācija ir īslaicīga un brīvdienās, 2. un 3. jūlijā AS “Liepājas autobusu parks” ir apņemies nodrošināt visu reisu izpildi atbilstoši kustības sarakstiem. Precīzāka informācija par 1. jūliju pieejama http://www.lap.lv/lv/jaunumi/uzmanibu-atcelti-reisi-01072022-ogre-aizkraukle/ .

Informācija pasažieriem: tie pasažieri, kuri ir iegādājušies biļetes uz atceltajiem vai nenotikušajiem reisiem, ir tiesīgi nodot biļeti un saņemt atpakaļ pilnu biļetes maksu vai izmantot biļeti citā dienā.

Autotransporta direkcijas komentārs: AS “Liepājas autobusu parks” informēja Autotransporta direkciju, ka ir noslēdzis darba līgums ar nepieciešamo šoferu skaitu, lai nodrošinātu pakalpojuma izpildi pilnā apmērā, tomēr vairāki šoferi šorīt (1. jūlijā) neieradās darbā. Par reisu neizpildi ir paredzēti līgumsodi, kā arī AS “Liepājas autobusu parks” vadībai ir iesniegta prasība skaidrot situāciju un sniegt detalizētu informāciju par risinājumiem, lai šāda situācija nerastos arī turpmāk. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.


Ieteikt šo rakstu