Gaidāmi grozījumi maršruta Rīga–Sigulda un Rīga–Ragana–Sigulda reisā

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2017. gada 13. februāra tiks veikti grozījumi AS CATA apkalpotajā maršrutā Nr.6255 Rīga–Sigulda. Tāpat, ņemot vērā pārvadātāja ierosinājumu, izmaiņas gaidāmas arī maršruta Nr.5612 Rīga–Ragana–Sigulda reisā.

Maršruta Rīga–Sigulda autobuss turpmāk no Siguldas autoostas izbrauks 10 minūtes ātrāk – plkst.7.30, un šis reiss tiks novirzīts pa Pils, Krišjāņa Barona, Nītaures un Pulkveža Brieža ielu. Tādējādi autobuss varēs pasažierus uzņemt arī pieturvietā Institūts.

Maršruta Rīga–Ragana–Sigulda autobuss, kas darbadienās no Rīgas (MTS) izbrauc plkst.17.40, turpmāk Siguldas autoostā būs piecas minūtes vēlāk. Ņemot vērā, ka darbadienu vakaros Rīgā var būt sastrēgumi, tiek palielināts šī reisa izpildes laiks pilsētas teritorijā. Līdz ar to nedaudz mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām. Nedēļas nogalē reiss tiks izpildīts kā ierasts.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu