Gaidāmas izmaiņas trīs SIA Aizkraukles ATU apkalpotajos maršrutos

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2016.gada 29.aprīļa tiks veikti grozījumi trīs SIA Aizkraukles autotransporta uzņēmums maršrutos – Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi, Nr.6096 Aizkraukle–Irši un Nr.6125 Aizkraukles autoosta–Aizkraukles pagasts.

Lai pasažieriem būtu ērtāk pārsēsties no viena sabiedriskā transportlīdzekļa otrā, turpmāk sestdienās maršruta Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi autobuss no Aizkraukles autoostas izbrauks piecas minūtes vēlāk – plkst.8.20, bet no Ērgļiem virzienā uz Aizkraukli tas izbrauks 15 minūtes vēlāk – plkst.10.45.

Maršruta Nr.6096 Aizkraukle–Irši (caur Tupiešēniem) autobuss turpmāk no Aizkraukles autoostas izbrauks 15 minūtes agrāk – plkst.12.00. Savukārt maršruta Nr.6125 Aizkraukles autoosta–Aizkraukles pagasts autobuss no Aizkraukles autoostas un no Aizkraukles pagasta izbrauks piecas minūtes vēlāk – attiecīgi plkst.17.10 un plkst.17.20.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu