Gaidāmas izmaiņas SIA VTU Valmiera apkalpotajā maršrutā Valmiera–Brenguļi–Pūpoli–Valmiera

Uzlabojot iedzīvotāju pārvietošanās iespējas vasaras sezonā, no 2016.gada 1.maija tiks veiktas izmaiņas divos SIA VTU Valmiera apkalpotā maršruta Nr.5395 Valmiera–Brenguļi–Pūpoli–Valmiera esošajos reisos, kā arī tiks atklāts viens jauns reiss.

Turpmāk maršruta Nr.5395 Valmiera–Brenguļi–Pūpoli–Valmiera autobuss, kas no Valmieras autoostas trešdienās un svētku dienās izbrauc plkst.8.30, pasažieru pārvadājumu nodrošinās divus mēnešus ilgāk – no 1.maija līdz 30.septembrim (līdz šim attiecīgais reiss tika izpildīts no 1.jūnija līdz 31.augustam). Savukārt autobuss, kas no Valmieras autoostas trešdienās un svētku dienās izbrauc plkst.19.05, turpmāk pasažieru pārvadājumu veiks vienu mēnesi ilgāk – no 1.maija līdz 31.augustam (līdz šim attiecīgais reiss tika izpildīts no 1.jūnija līdz 31.augustam).

Minētajā maršrutā tiks atklāts jauns reiss; laika periodā no 1.septembra līdz 30.septembrim trešdienās un svētku dienās autobuss no Valmieras autoostas izbrauks arī plkst.16.35.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu