Divos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos tiks iekļauta papildu pieturvieta

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2016.gada 15.marta maršrutā Nr.7899 Rīga–Aglona–Preiļi un Nr.7981 Rīga–Preiļi tiks iekļauta papildu pieturvieta Ogres šoseja.

Pieturvietā Ogres šoseja apstāsies maršruta Nr.7899 Rīga–Aglona–Preiļi autobuss, kas no Preiļu autoostas pirmdienās, trešdienās un piektdienās izbrauc plkst.3.25, kā arī autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas attiecīgajās dienās izbrauks plkst.16.05. Tāpat minētajā pieturvietā pasažierus uzņems un izlaidīs maršruta Nr.7981 Rīga–Preiļi autobuss, kas no Preiļu autoostas katru otrdienu, ceturtdienu un sestdienu izbrauc plkst.4.10, bet svētdienās – plkst.4.40 un 13.00, kā arī autobuss, kas no Rīgas autoostas otrdienās, ceturtdienās un sestdienās izbrauc plkst.16.05 un svētdienās – plkst.16.10.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu