Brīvības ielas ceļa remontdarbu dēļ iespējama autobusu kavēšanās ap 400 reģionālo maršrutu

Sakarā ar ceļa seguma remontdarbiem Brīvības ielā, Rīgā, līdz pat septembrim iespējama kavēšanās starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutu autobusu kustībā. Izmaiņas varētu skart ap 400 maršrutu virzienā no Rīgas uz Valmieru, Cēsīm, Siguldu, Madonu, Ādažiem, Vangažiem, Mālpili un citām apdzīvotām vietām Rīgas un Vidzemes plānošanas reģionā un otrādi.

Šobrīd reģionālās nozīmes maršrutu autobusi kursēs saskaņā ar ierasto maršrutu, apstājoties visās kustību sarakstā norādītajās pieturvietās. Tomēr Autotransporta direkcija vērtēs reisu izpildes laikus un autobusu iespējamās kavēšanās ilgumu. Ja tas būs ļoti būtisks, tiks lemts par iespēju atsevišķus reisus novirzīt pa apvedceļu.

Aicinām pasažierus būt saprotošiem un jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pasažieru pārvadātāju.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu