Autotransporta direkcijas klientiem ir iespēja saņemt atgādinājumus e-pastā par dokumentu derīguma termiņa beigu tuvošanos

Autotransporta direkcijas elektronisko pakalpojumu sistēmā https://e.atd.lv ikvienam klientam ir iespēja pieteikties atgādinājumu saņemšanai par dokumentu derīguma termiņa beigu tuvošanos. Lai tos varētu saņemt savā e-pastā, uzņēmuma paraksttiesīgajai personai jāpieslēdzas e-pakalpojumu sistēmai un sadaļā Atgādinājumi jāpiesakās to saņemšanai, kā arī lietotāja profila uzstādījumos jānorāda e-pasta adrese.

E-pakalpojumu sistēmā Autotransporta direkcijas klientiem ir pieejama pamatinformācija par uzņēmumu, kā arī redzami pārvadātājam izsniegtie dokumenti – licences, licences kartītes, apliecinājumi, līgumi ar Autotransporta direkciju par tiesībām nodrošināt regulāros pasažieru pārvadājumus reģionālās nozīmes maršrutos, Eiropas Kopienas atļaujas un to kopijas, Eiropas transporta ministru konferences (ETMK) atļaujas, autovadītāju atestāti, digitālā tahogrāfa uzņēmuma kartes, pašpārvadājumu sertifikāti.

E-pakalpojumu sistēmai lietotāji var piekļūt, Autotransporta direkcijas mājaslapā www.atd.lv uzklikšķinot uz pogas E-pakalpojumi vai interneta pārlūkprogrammā ierakstot adresi https://e.atd.lv.

Lai piekļūtu e-pakalpojumu sistēmas lietotāja profilam, klientam nepieciešams autorizēties, izmantojot kādu no vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv piedāvātajiem elektroniskās identifikācijas servisa sniedzējiem – elektronisko parakstu, elektronisko identifikācijas jeb eID karti, banku kodu karti vai kalkulatoru. Piekļūt e-pakalpojumu sistēmai var ikviens, kurš izmanto Autotransporta direkcijas sniegtos pakalpojumus.


Ieteikt šo rakstu