Autotransporta direkcijas klienti klātienē var tikai saņemt iepriekš pieteiktos dokumentus; klientu apkalpošana klātienē notiek epidemioloģiski drošā vidē

Lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību, Autotransporta direkcijas klienti arī turpmāk uz nenoteiktu laiku klātienē varēs tikai saņemt iepriekš pieteiktos dokumentus. Tos var pieteikt, izmantojot e-pakalpojumu sistēmu https://e.atd.lv/login, kā arī nosūtot direkcijai iesniegumu pa pastu vai uz e-pasta adresi (parakstītu ar elektronisko parakstu).

Klientu apkalpošana klātienē tiek nodrošināta epidemioloģiski drošā vidē, un tas nozīmē, ka dokumentus saņemt klātienē var tās personas, kuras ir pilnībā vakcinētas pret Covid-19 vai to pārslimojušas pēdējā pusgada laikā. Pirms dokumenta saņemšanas katram klientam tiks pārbaudīts sadarbspējīgs sertifikāts. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase) vai autovadītāja apliecība.

Lai saņemtu pakalpojumu klātienē, aicinām pieteikties dokumentu saņemšanai attālināti, izmantojot Autotransporta direkcijas mājaslapu. Lai to izdarītu, mājaslapas sākumlapā jāspiež poga “Pieraksts”. Pieteikuma formā jānorāda filiāle, kurā tiks saņemts pakalpojums, vēlamais laiks, kad saņemt pakalpojumu, klienta vārds un uzvārds, kā arī pārstāvētais uzņēmums un kontaktinformācija. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta vizītes apstiprinājuma ziņa. Tāpat klients var atcelt vizīti, apstiprinājuma e-pasta ziņā nospiežot pogu “Atcelt šo vizīti”. Klienti var pieteikt vizīti arī ierastajā veidā, nosūtot e-pasta vēstuli Autotransporta direkcijai vai piezvanot Rīgas, Liepājas, Daugavpils vai Cēsu filiāles darbiniekiem. Ja klients būs ieradies bez iepriekšēja pieraksta, dokumentus klātienē saņemt nevarēs.

Rīgā klientu centra telpās vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk par pieciem klientiem, Daugavpilī – ne vairāk par diviem klientiem, bet Liepājā un Cēsis – ne vairāk par vienu. Nodrošinot pilnvērtīgu telpu vēdināšanu un virsmu dezinfekciju, Rīgā no plkst.10.30 līdz 10.45 un no plkst.13.00 līdz 14.00 klienti netiek apkalpoti. Savukārt pārējās filiālēs klienti netiek apkalpoti no plkst.10.30 līdz 10.45, no plkst.12.00 līdz plkst.13.00 un no plkst.15.00 līdz 15.15. Papildus tam virsmu dezinfekcija notiek pēc katra klienta. Roku dezinfekcijas līdzekļi ir pieejami arī klientiem.

Autotransporta direkcija aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt klientu centru klātienē. Tiek atgādināts, ka saņemt pieteiktos dokumentus var arī norādītajā adresē, izmantojot VAS Latvijas Pasts, SIA DPD Latvia vai Omniva sniegtos pakalpojumus.

Iesniegumu un tā pielikumus digitālā tahogrāfa vadītāja un darbnīcas kartes saņemšanai var nosūtīt pa pastu vai ievietot pastkastē, kas atrodas kādā no Autotransporta direkcijas filiālēm (Rīgā, Liepājā, Daugavpilī vai Cēsīs). Detalizētāka informācija par nepieciešamajiem dokumentiem digitālā tahogrāfa vadītāja un darbnīcas kartes saņemšanai pieejama Autotransporta direkcijas mājaslapā www.atd.lv sadaļā Pakalpojumi (Vadītāja kartes vai Darbnīcas kartes).

Konsultācijas un informāciju var saņemt:

Rīgā

E-pasta adrese: info@atd.lv

Tālruņa numurs: 67280485

Daugavpilī

E-pasta adrese: daugavpils@atd.lv

Tālruņa numurs: 65428212; 65421618; 65421558

Cēsīs

E-pasta adrese: cesis@atd.lv

Tālruņa numurs: 64123812; 64127802

Liepājā

E-pasta adrese: liepaja@atd.lv

Tālruņa numurs: 63489516; 63489517

 

 


Ieteikt šo rakstu